Řezaná grafika

Textil, samolepky a polepy pomocí řezané grafiky vyrobíme pro jednotlive i pro celou firmu.

TEXTIL
Potisk textilu zhotovujeme dvěma technologiemi. Rádi s Vámi individuálně vyřešíme, která technologie se na Váš požadavek lépe hodí.

SUBLIMACE
Potisk textilu technologií sublimace je trvalý, nesepratelný a na omak nepatrný. Nabízíme plnobarevnou sublimaci na bílý textil ze 100% polyesteru. Potisk je vhodný zejména na sportovní dresy a oblečení. Textil doporučujeme prát na 40°C.

FOLIE
Potisk textilu nažehlovací folií je vhodný na jednobarevnou, jednodušší grafiku a texty. Je možné si vybrat z nepřeberného množství barev, včetně fluorescentní a retroreflexní. Retroreflexní folii využíváme na potisky velmi rádi, nejen díky její praktické vlastnosti udělat z jakéhokoliv textilu oblečení zvyšující bezpečnost při pohybu na komunikacích, ale i díky její výborné odolnosti vůči praní ve srovnání s běžnými jednobarenými foliemi. Při návrzích textilu s retroreflexními prvky se nemusíte držet jen bezpečnostních proužků, ale reflexní může být klidně vaše logo či grafika. Potisk folií je možné realizovat na přírodní i umělé textílie. Doporučujeme prát na 40°C naruby.

SAMOLEPKY A POLEPY

Samolepící folie mají nepřeberné množství využití. V interiéru zejména jako dekorace stěn, popisky nebo orientační systémy. Je možné tvořit nápisy i označení na výlohy i vstupní dveře. Exteriérové polepy najdou své využití hlavně na dopravních prostředcích. Folie existují ve velkém mn ožství barev a druhů a v nabídce zhotovujeme polepy i z barevných retroreflexních folií. Folie mají dle druhu trvanlivost 3 až 5+let. Polepy a samolepky vytvoříme podle vašeho přesného grafického návrhu nebo podle vašich požadavků návrh připravíme sami.

Realizace:

Sokol Kobylisy II, oboustranný potisk dresů žlutou florescentní folií dle návrhu klienta

Royal Burger, polep automobilů pro rozvoz jídla, kombinace bílé retroreflexní folie a jednobarevných 3 letých folií.

TJ Sokol Kobylisy Házená, potisk dodaných dresů číslicemi a názvem sportovního klubu. Celkem realizováno 5 sad dresů.

Marina Mělník. Potisk triček pro přívoz Mělník. Použité zlaté, červené a bílé folie.